Wie-is-wie Algemeen

Schoolleiding

Jeroen Zeeuwen

rector vanaf 1 april 2021

jzeeuwen@odulphus.nl 

Jan Beesems

adjunct-directeur havo

jbeesems@odulphus.nl

Kristel de Kort

adjunct-directeur vwo onderbouw

kdkort@odulphus.nl

Yvonne van Nuland

conrector beheer en organisatie

yvnuland@odulphus.nl

Luc Rongen

adjunct-directeur vwo bovenbouw

lrongen@odulphus.nl

Leerlingcoördinatoren

havo 1-2-3 Lisa de Graaf lldgraaf@odulphus.nl
havo  4-5 Eefje Denissen edenissen@odulphus.nl
vwo 1-2 Laetitia Muurmans lmuurmans@odulphus.nl
vwo 3-4 Simone Steuns ssteuns@odulphus.nl
vwo 5-6 Marcel van Broekhoven mvbroekhoven@odulphus.nl
Gymnasium plus Sander van Hal svhal@odulphus.nl

 

Ondersteuningscoördinator

Marion Janssen mjanssen@odulphus.nl
Rens van Heerbeek rvheerbeek@odulphus.nl