Cijferpublicatie op maandag t/m vrijdag om 17.00 uur
dinsdag 27 mei 2025

Nieuws is 24 uur per dag beschikbaar en onze aandacht wordt constant getrokken naar al dat potentiële nieuws dat we niet willen missen. Er lijkt ook een verwachting te ontstaan dat we van alles op de hoogte zijn. Dat kost ons allen aandacht en tijd, we kunnen er onrustig door worden. Met andere woorden, we staan continu aan. Paradoxaal, want informatie is ‘altijd’ tot onze beschikking en dat leidt tot minder in het hier en nu zijn. Bijvoorbeeld in de les, of met aandacht bij het huiswerk, of ontspannen op een feestje.

Dit geeft ons als leerling, ouder(s)/verzorger(s) en school de verantwoordelijkheid om hiermee om te leren gaan. Verantwoord gebruik van allerlei apps is daar een onderdeel van. Zo ervaren sommige leerlingen druk door het willekeurige moment dat cijfers in Magister komen te staan. Dan kunnen we zeggen dat je niet iedere keer moet kijken, maar zo eenvoudig werkt dat niet voor iedereen.

Met directe ingang publiceren we daarom in Magister vijf maal per week cijfers op een vast moment: maandag t/m vrijdag om 17.00 uur. Zoals gebruikelijk worden tijdens de compoweken helemaal geen cijfers gepubliceerd aan leerlingen en ouder(s)/verzorger(s).

Terug naar overzicht

Ander nieuws

Gefeliciteerd geslaagden!
donderdag 12 juni 2025
Kunstexpo havo 5
maandag 14 april 2025
Groot Dictee
dinsdag 08 april 2025
V5 bezoekt Tilburg University
vrijdag 28 maart 2025