Deelname aan KSA Sciense Fair (online) in Busan, Zuid-Korea
donderdag 15 juli 2021

Onlangs hebben een aantal van onze leerlingen meegedaan aan de Science Fair van onze partnerschool in Busan, Zuid-Korea. Voor enkele leerlingen was dit, na de JSSF in Kyoto/Japan in november, zelfs al de tweede keer dat ze deel konden nemen.

Natuurlijk hadden onze leerlingen nog geen profielwerkstuk om te presenteren, maar dat komt volgend jaar in vwo-6 wel. Toch was het leuk de presentaties van hun leeftijdgenoten uit circa 25 scholen vanuit de hele wereld te volgen. Daarnaast waren er lezingen en interessante workshops. Hopelijk kunnen we volgend jaar weer gewoon fysiek deelnemen, want de ongelofelijke sfeer bij deze bijeenkomsten zijn eigenlijk nog het indrukwekkendst.

Terug naar overzicht

Ander nieuws

Pre-gymnasium voor groep 8!
dinsdag 13 juli 2021
Magister dicht in de zomervakantie!
donderdag 22 juli 2021
Op ontdekkingsreis met Big History.
woensdag 21 juli 2021
Foto's diploma-uitreiking
dinsdag 20 juli 2021
Eerste Odulphiaan de ruimte in
dinsdag 20 juli 2021
Zaaien en zwaaien
woensdag 14 juli 2021
Slakkenrace op het Odulphus
woensdag 14 juli 2021