Deelname aan KSA Sciense Fair (online) in Busan, Zuid-Korea
donderdag 15 juli 2021

Onlangs hebben een aantal van onze leerlingen meegedaan aan de Science Fair van onze partnerschool in Busan, Zuid-Korea. Voor enkele leerlingen was dit, na de JSSF in Kyoto/Japan in november, zelfs al de tweede keer dat ze deel konden nemen.

Natuurlijk hadden onze leerlingen nog geen profielwerkstuk om te presenteren, maar dat komt volgend jaar in vwo-6 wel. Toch was het leuk de presentaties van hun leeftijdgenoten uit circa 25 scholen vanuit de hele wereld te volgen. Daarnaast waren er lezingen en interessante workshops. Hopelijk kunnen we volgend jaar weer gewoon fysiek deelnemen, want de ongelofelijke sfeer bij deze bijeenkomsten zijn eigenlijk nog het indrukwekkendst.

Terug naar overzicht

Ander nieuws

Vacatures Nederlands & Geschiedenis
dinsdag 20 september 2022
Pre-gymnasium voor groep 8
woensdag 14 september 2022
Boris naar de finale
vrijdag 23 september 2022
Geen boete bij te laat inleveren boeken
woensdag 21 september 2022
Odulphus On Stage! gaat weer van start
dinsdag 20 september 2022
BoekTok Live!
dinsdag 13 september 2022
Veilige honken
vrijdag 02 september 2022