Wie is wie Contact

Management

Jeroen Zeeuwen

Rector 

jzeeuwen@odulphus.nl 

Jan Beesems

Conrector havo

jbeesems@odulphus.nl

Kristel de Kort

Conrector vwo onderbouw

kdkort@odulphus.nl

Luc Rongen

Conrector vwo bovenbouw

lrongen@odulphus.nl

Femke de Leeuw

Manager bedrijfsvoering a.i.

fdleeuw@odulphus.nl

Leerlingcoördinatoren

havo 1-2-3 Anne van Avermaete* avavermaete@odulphus.nl
havo  4-5 Eefje Denissen edenissen@odulphus.nl
vwo 1-2 Laetitia Muurmans lmuurmans@odulphus.nl
vwo 3-4 Simone Steuns ssteuns@odulphus.nl
vwo 5-6 Marcel van Broekhoven mvbroekhoven@odulphus.nl
Gymnasium plus Sander van Hal svhal@odulphus.nl

* Anne van Avermaete vervangt tot de herfstvakantie mevrouw Lisa de Graaf. 

Ondersteuningscoördinator

Sander van Hal svhal@odulphus.nl
Lenneke Rijnders lrijnders@odulphus.nl