Personeel

Naam Personeelscode Functie E-mailadres
Beheerder eindredactie@odulphus.nl
Sandra van den Akker AKS Receptie svdakker@odulphus.nl
Lian van Alebeek ALL Docent Chinees lvalebeek@odulphus.nl
Dirk-Jan de Beer BED Docent Aardrijkskunde djdbeer@odulphus.nl
Jan Beesems BEJ Adjunct-directeur havo jbeesems@odulphus.nl
Toine Beijer BET Docent Maatschappijleer en Maatschappijwetenschappen tbeijer@odulphus.nl
Wouter van Beijsterveld BEW Docent Frans wvbeijsterveld@odulphus.nl
Caroline de Bekker BEC Docent Wiskunde cdbekker@odulphus.nl
Pieter Berben BEP Docent Nederlands pberben@odulphus.nl
Frank Berens BRF Docent Engels fberens@odulphus.nl
Kirsten van den Berg ambBEK Externe expert ondersteuningsteam kvdberg@odulphus.nl
Michael van den Berg BML Docent Geschiedenis mvdberg@odulphus.nl
Maarten van Bergen BEM Docent Engels mvbergen@odulphus.nl
Sasha van den Bergh BRS Docent Duits svdbergh@odulphus.nl
Sander van Berkel BES Docent Wiskunde, Vertrouwenspersoon leerlingen svberkel@odulphus.nl
Marion van Beurden BUM mvbeurden@odulphus.nl
Lex van Beurden BEL Docent Lichamelijke Opvoeding lvbeurden@odulphus.nl
Barbara Bialecka BIB Docent Wiskunde bbialecka@odulphus.nl
Dore Blaauwbroek BLD Docent Nederlands dblaauwbroek@odulphus.nl
Dennis Blank hsBLD Docent in opleiding dblank@odulphus.nl
Harmke Boonstra BOH Docent Klassieke talen hboonstra@odulphus.nl
Martin Boudestein BDM Docent Wiskunde mboudestein@odulphus.nl
Pamela Braakhuis BRP Docent Biologie pbraakhuis@odulphus.nl
Nick Brabers BRN Docent Geschiedenis nbrabers@odulphus.nl
Ewout van den Broeck BRE Docent Geschiedenis evdbroeck@odulphus.nl
Mireille Broeders BOM Docent Biologie mbroeders@odulphus.nl
Lotte van den Broek BRL Docent Nederlands lvdbroek@odulphus.nl
Ad van den Broek BRA Conciërge avdbroek@odulphus.nl
Marcel van Broekhoven BRM Docent Duits, Leerlingcoördinator vwo 5-6 mvbroekhoven@odulphus.nl
Kim Broers ksBRK Surveillance kbroers@odulphus.nl
Anna de Brouwer hsBRA Docent in opleiding adbrouwer@odulphus.nl
Ron Bruurs BRR ICT ondersteuning rbruurs@odulphus.nl
Hans van der Burght BUH Docent Economie en Bedrijfseconomie hvdburght@odulphus.nl
Juliette Burmanje ksBUJ Surveillance jburmanje@odulphus.nl
Tessa Chambon ksCHT Surveillance tchambon@odulphus.nl
Colin Cillessen usCIC Docent in opleiding ccillessen@odulphus.nl
Frans Claassens CLF fclaassens@odulphus.nl
Chris Claessens CLC Mediatheek cclaessens@odulphus.nl
Wouter Colpaert CLW Docent Levensbeschouwing wcolpaert@odulphus.nl
Geert Coret COG Docent Lichamelijke Opvoeding gcoret@odulphus.nl
Ineke van Daal DAI Docent Wiskunde ivdaal@odulphus.nl
Elina Daamen DAE Docent Nederlands edaamen@odulphus.nl
Manja Das DAM Roosterzaken mdas@odulphus.nl
Michael Delsink usDEM Docent in opleiding mdelsink@odulphus.nl
Eefje Denissen DEE Docent Lichamelijke Opvoeding, Leerlingcoördinator havo 4-5 edenissen@odulphus.nl
Frans Diederen DIF Docent Nederlands fdiederen@odulphus.nl
Quirijn van Dierendonck DRQ Docent Scheikunde en STEAM qvdierendonck@odulphus.nl
Marc Dierikx DIM Docent Engels mdierikx@odulphus.nl
Marianne Dillen DLM Conrector vwo mdillen@odulphus.nl
Renske van Dokkum hsDOR Docent in opleiding rvdokkum@odulphus.nl
Pamela Doms DOP Docent Klassieke talen pdoms@odulphus.nl
Frederique van Dongen DOF Docent Beeldende Vorming en CKV fvdongen@odulphus.nl
Stephan van Doren DOS Docent Klassieke talen svdoren@odulphus.nl
Loes Duindam DUL Docent Drama lduindam@odulphus.nl
Wim van Duuren ksDUW Surveillance wvduuren@odulphus.nl
Indra Elings hsELI Docent in opleiding ielings@odulphus.nl
Tamara Emmen vrwEMT Vrijwilliger decanaat temmen@odulphus.nl
Lonneke Erven ERL Applicatiebeheer Magister, Dagrooster, Leerlingadministratie lerven@odulphus.nl
Ben Evers Zuidweg EVB Conciërge bevers@odulphus.nl
Pleun de Exter ksEXP Surveillance pdexter@odulphus.nl
Ad van Ganzewinkel vrwGAA Surveillance avganzewinkel@odulphus.nl
Ingrid Geenen GEI Docent Duits igeenen@odulphus.nl
Mijke van Gerven GEM Docent Frans mvgerven@odulphus.nl
Lennart Gielissen GIL Docent Economie lgielissen@odulphus.nl
Erik Gijsbers GIE Conciërge egijsbers@odulphus.nl
Wies van Gils ambGIW Docent Nederlands wvgils@odulphus.nl
Frank van Gils GIF Docent Geschiedenis fvgils@odulphus.nl
Merel Goldschmeding ksGOM Surveillance mgoldschmeding@odulphus.nl
Agnes de Graaf GRA Docent Engels adgraaf@odulphus.nl
Lisa de Graaf GRL Docent Lichamelijke Opvoeding, Leerlingcoördinator havo 1 -3 LdGraaf@odulphus.nl
Gijs de Groof GRG Docent Economie en Bedrijfseconomie gdgroof@odulphus.nl
Quirien Hagens HAQ Docent Muziek en Levensbeschouwing qhagens@odulphus.nl
Sander van Hal HAS Orthopedagoog, Leerlingcoördinator Gymnasium Plus svhal@odulphus.nl
Luuk Harks HAL Docent Natuurkunde lharks@odulphus.nl
Hans Harts HAH Docent Natuurkunde hharts@odulphus.nl
Rens van Heerbeek vrwHER Ondersteuningscoördinator rvheerbeek@odulphus.nl
Jennish van Heesch ksHEJ Surveillance jvheesch@odulphus.nl
Lieke Heijnemans HEL Docent Biologie en STEAM lheijnemans@odulphus.nl
Niels Hesselberth HEN Docent Duits nhesselberth@odulphus.nl
Ruud van Hirtum HIR Docent Nederlands, Decaan vwo rvhirtum@odulphus.nl
Anne van Hoef HOA Docent Engels avhoef@odulphus.nl
Corine Hofland HOC Administratie Leermiddelen, Administratie Ouderavond, Mediatheek, Receptie chofland@odulphus.nl
Annika Horijon HRA Docent Duits ahorijon@odulphus.nl
Anca van Hulten HUA Docent Wiskunde avhulten@odulphus.nl
Joanna van Hulten usHUJ Docent in opleiding jvhulten@odulphus.nl
Geert Hurenkamp HUG Docent Scheikunde ghurenkamp@odulphus.nl
Niels van Iersel hsIEN Docent in opleiding nviersel@odulphus.nl
Mike van Iersel hsIEM Docent in opleiding mviersel@odulphus.nl
Claudia Janse JAC Receptie cjanse@odulphus.nl
Marion Janssen JAM Docent Wiskunde, Ondersteuningscoördinator mjanssen@odulphus.nl
Gepco de Jong JOG Docent Nederlands gdjong@odulphus.nl
Pieter de Jongh JOP Docent Aardrijkskunde pdjongh@odulphus.nl
William Juhos JUW Beleidsmedewerker ICT wjuhos@odulphus.nl
Floris Jurres JRF Docent Klassieke talen fjurres@odulphus.nl
Karlijn Kaal KAA Docent Maatschappijleer, Maatschappijwetenschappen en Levensbeschouwing kkaal@odulphus.nl
Lejla Karajlic hsKAL Docent in opleiding lkarajlic@odulphus.nl
Haddache Kariouh KAH Docent Frans hkariouh@odulphus.nl
Maarten Ketelaars KEM Technisch onderwijsassistent mketelaars@odulphus.nl
Lianne Kieboom KBL Docent Engels lkieboom@odulphus.nl
Dorothée Kieboom KID Medewerker secretariaat en administratie dkieboom@odulphus.nl
Tamara Kocken KCT Docent Wiskunde tkocken@odulphus.nl
Evy Kolen KLE Docent Aardrijkskunde ekolen@odulphus.nl
Kristel de Kort KOK Adjunct-directeur vwo leerjaar 1 en 2 kdkort@odulphus.nl
Floor Kremers hsKRF Docent in opleiding fkremers@odulphus.nl
Luka Krijbolder KRL lkrijbolder@odulphus.nl
Joop van der Kuip KUJ Docent Filosofie jvdkuip@odulphus.nl
Ans van Laarhoven LAA Conciërge avlaarhoven@odulphus.nl
Gerard de Laat vrwLAG Archivaris gdlaat@odulphus.nl
Elmer Lafeber LFE Docent Biologie elafeber@odulphus.nl
Daniëlle Lamers ambLAD Externe expert ondersteuningsteam d.lamers@dekracht.com
Kees de Lange LAK Docent Wiskunde kdlange@odulphus.nl
Emiel de Lange LNE Docent Natuurkunde en Biologie edlange@odulphus.nl
Brian Lauret LAB Docent Engels en Geschiedenis blauret@odulphus.nl
Femke de Leeuw LEF Docent Economie, Decaan havo fdleeuw@odulphus.nl
Hester Leijen LEH Docent Geschiedenis hleijen@odulphus.nl
Iris Lemmens ksLEI Surveillance ilemmens@odulphus.nl
Amy van Lierop usLIA Interne expert ondersteuningsteam avlierop@odulphus.nl
Tycho van Lierop LIT Docent Lichamelijke Opvoeding tvlierop@odulphus.nl
Elaine Linkels smLIE Facilitaire dienst elinkels@odulphus.nl
Steven Linkels hsLIS Surveillance slinkels@odulphus.nl
Marion van de Loo LOM Docent Nederlands mvdloo@odulphus.nl
Mandy Lutters LUM Technisch onderwijsassistent mlutters@odulphus.nl
Anneke Madern MAA Docent Biologie en STEAM amadern@odulphus.nl
Joost Mallant MAJ Docent Wiskunde jmallant@odulphus.nl
Anita Meertens MTA Docent Aardrijkskunde ameertens@odulphus.nl
Femke Meesters hsMEF Docent in opleiding fmeesters@odulphus.nl
Stan Meijerink usMES Docent in opleiding smeijerink@odulphus.nl
Kees Mol MOK Docent Economie en Bedrijfseconomie cmol@odulphus.nl
Tom Mordang MOT Docent Muziek en CKV tmordang@odulphus.nl
Fauve Muller usMUF Stagiaire fmuller@odulphus.nl
Laetitia Muurmans MUL Docent Filosofie, Leerlingcoördinator vwo 1-2 lmuurmans@odulphus.nl
Annemijn Nelissen NEA Docent Nederlands anelissen@odulphus.nl
Anne Ninteman ksNIA Surveillance aninteman@odulphus.nl
Yvonne van Nuland NUYSWP Conrector beheer & organisatie yvnuland@odulphus.nl
Jolande van Oort OOJ Technisch onderwijsassistent jvoort@odulphus.nl
Willem den Otter ambOTW wdotter@odulphus.nl
Monique van Oursouw OUM Hoofdconciërge mvoursouw@odulphus.nl
Job Palmen PAJ Docent Biologie jpalmen@odulphus.nl
Marloes van Perlo PEM Docent Natuurkunde en STEAM mvperlo@odulphus.nl
Madelieve Pigmans ksPIM mpigmans@odulphus.nl
Stijn Pijman PAS Docent Maatschappijleer en Informatica spijman@odulphus.nl
Sofie Pijnenburg PNS Docent Geschiedenis en Wiskunde spijnenburg@odulphus.nl
Michel Pijpers PIM Onderwijsontwikkelaar mpijpers@odulphus.nl
Judith Prakke usprj Docent in opleiding jprakke@odulphus.nl
Manon Pruijn ksPRM Surveillance mpruijn@odulphus.nl
Monique van Raak RAM Docent Natuurkunde mvraak@odulphus.nl
Malou Raes ksRAM Surveillance mraes@odulphus.nl
Lotte Reinacher hsREL Docent in opleiding lreinacher@odulphus.nl
Karin Retera REK Docent Klassieke talen kretera@odulphus.nl
Mia van Riel RLM Docent Scheikunde mvriel@odulphus.nl
Miriam Rijnen RIM Beleidsondersteunend medewerker directie en communicatie mrijnen@odulphus.nl
Ilona Romme ROI Docent Wiskunde iromme@odulphus.nl
Luc Rongen ROL Adjunct-directeur vwo leerjaar 3 tm 6 lrongen@odulphus.nl
Luciana Rossi RSL Administratie lrossi@odulphus.nl
René de Rouw ROR Docent Levensbeschouwing rdrouw@odulphus.nl
Erik Rutten ksRUE Surveillance erutten@odulphus.nl
Marcel van de Sande SAM Conciërge mvdsande@odulphus.nl
Henk Sanders SAH Docent Engels en Frans hsanders@odulphus.nl
Alex Silva Crispim hsCRA Docent in opleiding asilvacrispim@odulphus.nl
Roland van der Sloot SLR Docent Levensbeschouwing rvdsloot@odulphus.nl
Julia Snijders SNJ Docent Nederlands jsnijders@odulphus.nl
Jan Somers vrwSOJ Surveillance jsomers@odulphus.nl
Lisa Sonnemans SOL Docent Frans lsonnemans@odulphus.nl
Ad Spaninks SPA Docent Wiskunde aspaninks@odulphus.nl
Iris Spooren SPI Docent Duits ispooren@odulphus.nl
Anita Stabel STA Docent Duits astabel@odulphus.nl
Rutger Staffhorst STR Docent Scheikunde rstaffhorst@odulphus.nl
Ronald Staleman SMR Docent Wiskunde rstaleman@odulphus.nl
Anne van der Steen SNA Docent Drama avdsteen@odulphus.nl
Simone Steuns STS Docent Economie, Leerlingcoördinator vwo 3-4 ssteuns@odulphus.nl
Laura Stijnen STL Docent Beeldende Vorming lstijnen@odulphus.nl
Lars Struik ksSTL Surveillance lstruik@odulphus.nl
Klasse Student KS1 Surveillance klassestudent@odulphus.nl
Denise Swelsen SWD Docent Beeldende Vorming dswelsen@odulphus.nl
Willem Teunissen TEW Docent Aardrijkskunde wteunissen@odulphus.nl
Sander Thomassen THS Docent Engels sthomassen@odulphus.nl
Eefje Thommassen THE Docent Engels ethommassen@odulphus.nl
Jac van Trier TRJ Docent Geschiedenis jvtrier@odulphus.nl
Frits Vaandrager VAF Docent Biologie fvaandrager@odulphus.nl
Eva Vael ksVAE Surveillance evael@odulphus.nl
Anne Vaendel ksVAA Surveillance avaendel@odulphus.nl
Simone van de Ven VNS Docent Nederlands svdven@odulphus.nl
Daniëlle Verdult VED Docent Economie en Bedrijfseconomie dverdult@odulphus.nl
Susanne Verheggen VES Docent Biologie sverheggen@odulphus.nl
Isa Vernooij VEI Docent Aardrijkskunde ivernooij@odulphus.nl
Sandy Verschuuren VRS Beleidsmedewerker personeelszaken sverschuuren@odulphus.nl
Sanne Verstraeten VSS Docent Nederlands sverstraeten@odulphus.nl
Kees Verstraten VEK Docent Frans kverstraten@odulphus.nl
Peter de Vet VEP Docent Engels en Duits pdvet@odulphus.nl
Sabine Vette VTS Docent Frans svette@odulphus.nl
Nikki Vollebregt ksVON Surveillance nvollebregt@odulphus.nl
Fleur Vos hsVOF Docent in opleiding fvos@odulphus.nl
Esther de Vries VRE Docent Nederlands edvries@odulphus.nl
Karin Wagemakers WAK Docent Natuurkunde kwagemakers@odulphus.nl
Frank Westland WEF Docent Informatica fwestland@odulphus.nl
Roel Willems WIR Docent Geschiedenis rwillems@odulphus.nl
Lisanne Willemsen hsWIL Docent in opleiding lwillemsen@odulphus.nl
Serge Willigendael hsWIS Docent Wiskunde swilligendael@odulphus.nl
Muriël de Winter ksWTM Surveillance mdwinter@odulphus.nl
Marte van de Wouw WOM Docent Lichamelijke Opvoeding Mvdwouw@odulphus.nl
Jimmy van de Zanden ZAJ Docent Lichamelijke Opvoeding jvdzanden@odulphus.nl
Jeroen Zeeuwen ZEJ Rector vanaf 1-4-2021 jzeeuwen@odulphus.nl
Iris Zeguers ksZEI Surveillance izeguers@odulphus.nl
Pleun Zomer hsZOP Docent in opleiding pzomer@odulphus.nl

Agenda

17-05-2021 Start centraal eindexamen
24-05-2021 tweede Pinksterdag
25-05-2021 Centraal eindexamen
31-05-2021
18:30
Plato presentatieavond
01-06-2021
19:00
Digitale informatieavond havo5/vwo6
Bekijk volledige agenda

Facebook

Ons Wapen