Wie-is-wie Algemeen

Schoolleiding

Frans Claassens

rector

fclaassens@odulphus.nl

Jan Beesems

conrector havo

jbeesems@odulphus.nl

Marianne Dillen

conrector vwo

mdillen@odulphus.nl

Kristel de Kort

adjunct-directeur vwo onderbouw

kdkort@odulphus.nl

Yvonne van Nuland

conrector beheer en organisatie

yvnuland@odulphus.nl

Luc Rongen

adjunct-directeur vwo bovenbouw

lrongen@odulphus.nl

Leerlingcoördinatoren

havo onderbouw Lisa de Graaf lldgraaf@odulphus.nl
havo bovenbouw Eefje Denissen edenissen@odulphus.nl
vwo onderbouw Laetitia Muurmans lmuurmans@odulphus.nl
vwo bovenbouw Simone Steuns ssteuns@odulphus.nl
vwo bovenbouw Marcel van Broekhoven mvbroekhoven@odulphus.nl
Gymnasium plus Sander van Hal svhal@odulphus.nl