Personeel

Naam Personeelscode Functie E-mailadres
Beheerder eindredactie@odulphus.nl
Lian van Alebeek ALL Docent Chinees lvalebeek@odulphus.nl
Mila Backhuis usBAM Stagiaire mbackhuis@odulphus.nl
Carlo de Bakker BAC Ondersteunend personeel cdbakker@odulphus.nl
Yorick Barez hsBAY Stagiaire ybarez@odulphus.nl
Vianny Bastiaanse hsBAV Stagiaire vbastiaanse@odulphus.nl
Dirk-Jan de Beer BED Docent Aardrijkskunde djdbeer@odulphus.nl
Jan Beesems BEJ Directie jbeesems@odulphus.nl
Toine Beijer BET Docent Maatschappijleer, Docent Maatschappijwetenschappen tbeijer@odulphus.nl
Wouter van Beijsterveld BEW Docent Frans wvbeijsterveld@odulphus.nl
Caroline de Bekker BEC Docent Wiskunde cdbekker@odulphus.nl
Pieter Berben BEP Docent Nederlands pberben@odulphus.nl
Frank Berens BRF Docent Engels fberens@odulphus.nl
Sasha van den Bergh BRS Docent Duits svdbergh@odulphus.nl
Sander van Berkel BES Docent Wiskunde svberkel@odulphus.nl
Michel Berns usBEM Stagiaire mberns@odulphus.nl
Lex van Beurden BEL Docent Lichamelijke Opvoeding lvbeurden@odulphus.nl
Barbara Bialecka BIB Docent Wiskunde bbialecka@odulphus.nl
Susy van Bijsterveld BIS Ondersteunend personeel svbijsterveld@odulphus.nl
Dore Blaauwbroek BLD Docent Nederlands dblaauwbroek@odulphus.nl
Mirn de Bont hsBOM mdbont@odulphus.nl
Nick Brabers BRN Docent Geschiedenis nbrabers@odulphus.nl
Mireille Broeders BOM Docent Biologie mbroeders@odulphus.nl
Lotte van den Broek BRL Docent Nederlands lvdbroek@odulphus.nl
Ad van den Broek BRA Conciërge avdbroek@odulphus.nl
Marcel van Broekhoven BRM Docent Duits, Leerlingcoördinator mvbroekhoven@odulphus.nl
Lynn de Bruijn usBRL Stagiaire ldbruijn@odulphus.nl
Hans van der Burght BUH Docent Economie, Docent Bedrijfskunde hvdburght@odulphus.nl
Frans Claassens CLF Directie fclaassens@odulphus.nl
Chris Claessens CLC Ondersteunend personeel cclaessens@odulphus.nl
Geert Coret COG Docent Lichamelijke Opvoeding, Ondersteunend personeel gcoret@odulphus.nl
Ineke van Daal DAI Docent Wiskunde ivdaal@odulphus.nl
Elina Daamen DAE Docent Nederlands edaamen@odulphus.nl
Manja Das DAM Ondersteunend personeel mdas@odulphus.nl
Eefje Denissen DEE Docent Lichamelijke Opvoeding, Leerlingcoördinator edenissen@odulphus.nl
Frans Diederen DIF Docent Nederlands fdiederen@odulphus.nl
Marc Dierikx DIM Docent Engels mdierikx@odulphus.nl
Marianne Dillen-Kuijken DLM Directie mdillen@odulphus.nl
Frederique van Dongen DOF Docent Beeldende Vorming fvdongen@odulphus.nl
Stephan van Doren DOS Docent Klassieke talen svdoren@odulphus.nl
Corah-Lynn Driece hsDRC Stagiaire cdriece@odulphus.nl
Loes Duindam DUL Docent Drama lduindam@odulphus.nl
Lonneke Erven ERL Administratie, Ondersteunend personeel lerven@odulphus.nl
Ben Evers Zuidweg EVB Conciërge bevers@odulphus.nl
Twan Fransen FRT Ondersteunend personeel tfransen@odulphus.nl
Anne van Gameren GAA Docent Klassieke talen avgameren@odulphus.nl
Ad van Ganzewinkel vrwGAA Vrijwilliger avganzewinkel@odulphus.nl
Ingrid Geenen GEI Docent Duits igeenen@odulphus.nl
Mijke van Gerven GEM Docent Engels mvgerven@odulphus.nl
Lennart Gielissen GIL Docent Economie lgielissen@odulphus.nl
Erik Gijsbers GIE Conciërge egijsbers@odulphus.nl
Wies van Gils ambGIW Vrijwilliger wvgils@odulphus.nl
Frank van Gils GIF Docent Geschiedenis fvgils@odulphus.nl
Noortje van Gorp hsGON Stagiaire nvgorp@odulphus.nl
Agnes de Graaf GRA Docent Engels adgraaf@odulphus.nl
Lisa de Graaf GRL Docent Lichamelijke Opvoeding LdGraaf@odulphus.nl
Gijs de Groof GRG Docent Economie, Docent Bedrijfskunde gdgroof@odulphus.nl
Jaap Gulikers hsGUJ Stagiaire jgulikers@odulphus.nl
Quirien Hagens HAQ Docent Muziek, Docent Levensbeschouwing qhagens@odulphus.nl
Sander van Hal HAS Leerlingcoördinator svhal@odulphus.nl
Hans Harts HAH Docent Natuurkunde hharts@odulphus.nl
Lieke Heijnemans HEL Docent Biologie lheijnemans@odulphus.nl
Niels Hesselberth HEN Docent Duits nhesselberth@odulphus.nl
Ruud van Hirtum HIR Docent Nederlands rvhirtum@odulphus.nl
Anne van Hoef HOA Docent Engels avhoef@odulphus.nl
Corine Hofland HOC Administratie chofland@odulphus.nl
Annika Horijon HRA Docent Duits ahorijon@odulphus.nl
Anca van Hulten HUA Docent Wiskunde avhulten@odulphus.nl
Jooske Jacobs hsJAJ Stagiaire jjacobs@odulphus.nl
Marion Janssen JAM Docent Wiskunde mjanssen@odulphus.nl
Anne Jochems jsJOA Stagiaire ajochems@odulphus.nl
Gepco de Jong JOG Docent Nederlands gdjong@odulphus.nl
Pieter de Jongh JOP Docent Aardrijkskunde pdjongh@odulphus.nl
William Juhos JUW ICT wjuhos@odulphus.nl
Floris Jurres JRF Docent Klassieke talen fjurres@odulphus.nl
Karlijn Kaal KAA Docent Filosofie kkaal@odulphus.nl
Mehmet Karaoglan KAM Stagiaire mkaraoglan@odulphus.nl
Haddache Kariouh KAH Docent Frans hkariouh@odulphus.nl
Anne Kers KEA Docent Geschiedenis akers@odulphus.nl
Maarten Ketelaars KEM Ondersteunend personeel mketelaars@odulphus.nl
Tamara Kocken KCT Docent Wiskunde tkocken@odulphus.nl
Evy Kolen KLE Docent Aardrijkskunde ekolen@odulphus.nl
Kristel de Kort KOK Directie kdkort@odulphus.nl
Joop van der Kuip KUJ Docent Filosofie jvdkuip@odulphus.nl
Ans van Laarhoven LAA Conciërge avlaarhoven@odulphus.nl
Elmer Lafeber LFE Docent Biologie elafeber@odulphus.nl
Kees de Lange LAK Docent Wiskunde kdlange@odulphus.nl
Emiel de Lange LNE Docent Natuurkunde edlange@odulphus.nl
Femke de Leeuw LEF Docent Economie, Decaan fdleeuw@odulphus.nl
Hester Leijen LEH Docent Geschiedenis hleijen@odulphus.nl
Monique Lelieveld ambLEM Ambulant begeleider mlelieveld@odulphus.nl
Tycho van Lierop LIT Docent Lichamelijke Opvoeding tvlierop@odulphus.nl
Marion van de Loo LOM Docent Nederlands mvdloo@odulphus.nl
Mandy Lutters LUM Ondersteunend personeel mlutters@odulphus.nl
Marloes van Maaren-van der Burg hsMAM Stagiaire mvmaaren@odulphus.nl
Anneke Madern MAA Docent Biologie amadern@odulphus.nl
Anita Meertens MTA Docent Aardrijkskunde ameertens@odulphus.nl
Ronald Meijer MER ICT rmeijer@odulphus.nl
Kees Mol MOK Docent Economie cmol@odulphus.nl
Tom Mordang MOT Docent Muziek tmordang@odulphus.nl
Laetitia Muurmans MUL Docent Filosofie, Leerlingcoördinator lmuurmans@odulphus.nl
Annemijn Nelissen NEA Docent Nederlands anelissen@odulphus.nl
Yvonne van Nuland NUY Directie yvnuland@odulphus.nl
Jolande van Oort OOJ Ondersteunend personeel jvoort@odulphus.nl
Monique van Oursouw OUM Conciërge mvoursouw@odulphus.nl
Ronald Peeters PER Docent Biologie rpeeters@odulphus.nl
Marloes van Perlo PEM Docent Natuurkunde mvperlo@odulphus.nl
Sofie Pijnenburg PNS Docent Wiskunde, Docent Geschiedenis spijnenburg@odulphus.nl
Michel Pijpers PIM Docent Nederlands mpijpers@odulphus.nl
Monique van Raak RAM Docent Natuurkunde mvraak@odulphus.nl
Cobine Ramaekers RAC Docent Geschiedenis, Leerlingcoördinator cramaekers@odulphus.nl
Karin Retera REK Docent Klassieke talen kretera@odulphus.nl
Mia van Riel RLM Docent Scheikunde mvriel@odulphus.nl
Johanna van Riel RIJ Administratie jvriel@odulphus.nl
Miriam Rijnen RIM Ondersteunend personeel mrijnen@odulphus.nl
Joost Roest ROJ Docent Levensbeschouwing jroest@odulphus.nl
Marieke Roest ROM Docent Drama mroest@odulphus.nl
Luc Rongen ROL Directie lrongen@odulphus.nl
Luciana Rossi RSL Administratie lrossi@odulphus.nl
René de Rouw ROR Docent Levensbeschouwing rdrouw@odulphus.nl
Arifin Saëbu SAA Ondersteunend personeel asaebu@odulphus.nl
Marcel van de Sande SAM Conciërge mvdsande@odulphus.nl
Henk Sanders SAH Docent Engels, Docent Frans hsanders@odulphus.nl
Mieke Schellekens SHM Administratie mschellekens@odulphus.nl
John Schouten SCJ Docent Wiskunde jschouten@odulphus.nl
Ricardo Sitaldin SIR rsitaldin@odulphus.nl
Leonie Sliepenbeek usSLL Stagiaire lsliepenbeek@odulphus.nl
Iris Smulders hsSMI ismulders@odulphus.nl
Jan Somers vrwSOJ Vrijwilliger jsomers@odulphus.nl
Lisa Sonnemans SOL Docent Frans lsonnemans@odulphus.nl
Ad Spaninks SPA Docent Wiskunde aspaninks@odulphus.nl
Rins Sparnaaij SPR Docent Lichamelijke Opvoeding rsparnaaij@odulphus.nl
Iris Spooren SPI Docent Duits ispooren@odulphus.nl
Anita Stabel STA Docent Duits astabel@odulphus.nl
Rutger Staffhorst STR Docent Scheikunde rstaffhorst@odulphus.nl
Anne van der Steen SNA avdsteen@odulphus.nl
Simone Steuns STS Docent Economie, Leerlingcoördinator ssteuns@odulphus.nl
Laura Stijnen STL Docent Drama lstijnen@odulphus.nl
Denise Swelsen SWD Docent Beeldende Vorming dswelsen@odulphus.nl
Willem Teunissen TEW Docent Aardrijkskunde wteunissen@odulphus.nl
Sander Thomassen THS Docent Engels sthomassen@odulphus.nl
Eefje Thommassen THE Docent Engels ethommassen@odulphus.nl
Jac van Trier TRJ Docent Geschiedenis jvtrier@odulphus.nl
Frits Vaandrager VAF Docent Biologie fvaandrager@odulphus.nl
Talitha Verbree hsVET tverbree@odulphus.nl
Daniëlle Verdult VED Docent Economie dverdult@odulphus.nl
Susanne Verheggen VES Docent Biologie sverheggen@odulphus.nl
Sandy Verschuuren VRS Ondersteunend personeel sverschuuren@odulphus.nl
Odward Verstappen hsVEO Stagiaire overstappen@odulphus.nl
Kees Verstraten VEK Docent Frans, Leerlingcoördinator kverstraten@odulphus.nl
Jan Verweij VEJ Docent Filosofie, Docent Humaniora jverweij@odulphus.nl
Marion Verwey VEM Docent Engels mverwey@odulphus.nl
Peter de Vet VEP Docent Engels pdvet@odulphus.nl
Sabine Vette VTS Docent Frans svette@odulphus.nl
Esther de Vries VRE Docent Nederlands edvries@odulphus.nl
Jasper Vrinten hsVRJ jvrinten@odulphus.nl
Karin Wagemakers WAK Docent Wiskunde kwagemakers@odulphus.nl
Bert Wennekes WEB Docent Wiskunde bwennekes@odulphus.nl
Frank Westland WEF Docent Informatica fwestland@odulphus.nl
Roel Willems WIR Docent Geschiedenis rwillems@odulphus.nl
Marte van de Wouw WOM Docent Lichamelijke Opvoeding Mvdwouw@odulphus.nl

Agenda

21-11-2018
13:30
Meeloopmiddag GP
26-11-2018
19:00
PG ouderavond
27-11-2018 Leerlingbespreking (leerlingen vrij)
04-12-2018
16:00
Ouderavond vakdocenten
06-12-2018
08:30
Huiswerkvrij + eerste lesuur vrij ivm Sinterklaas
Bekijk volledige agenda

Facebook

Ons Wapen